Rezervácia

V Energolande vás radi privítame v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod.

ZATVORENÉ: Dňa 2. novembra 2018 bude Energoland zatvorený.

 

Pre sprísnené bezpečnostné opatrenia exkurzie prebiehajú len v informačnom centre Energoland.

Návštevu do areálu prevádzkovanej jadrovej elektrárne Mochovce umožňujeme len pre špecifické skupiny v obmedzenom rozsahu.

Všetky exkurzie sú zdarma. Ak máte záujem o zabezpečenie autobusovej dopravy do 40 km pre skupiny nad 35 osôb, skontaktujte sa s nami telefonicky alebo emailom. Termín exkurzie pre skupiny si zarezervujte cez Online Rezerváciu. Návštevníkom odporúčame v poobedňajších hodinách začiatok exkurzie najneskôr o 14:30.

Ak sa na návštevu chystáte menšia skupina do 10 ľudí, rezerváciu môžete spraviť telefonicky na čísle 036-6363610 alebo 036-6391102, alebo emailom na adresu energoland@seas.sk. Pre rezerváciu bude potrebné uviesť identifikačné údaje:

  • Názov organizácie
  • Meno, priezvisko, telefón a email kontaktnej osoby
  • Dátum a čas exkurzie
  • Počet a vekovú skupinu návštevníkov.

Termín exkurzie vám potvrdíme emailom. V prípade, že návštevu v požadovanom termíne nebude možné zorganizovať, ponúkneme vám náhradný termín.


Energoland Augmented Reality App
Pred návštevou infocentra si do mobilu alebo tabletu stiahnite appku Energoland z App Store.

Ak po stiahnutí chcete aplikáciu otestovať, stačí ju spustiť v mobile či tablete a namieriť objektív kamery na túto značku (značku stačí otvoriť na monitore počítača alebo vytlačiť na bežný hárok kancelárskeho papiera).


Prehliadky areálu atómových elektrární Mochovce a Bohunice sú až do odvolania sprísnených opatrení pozastavené. Ak máte na základe udelenej výnimky exkurziu v elektrárni schválenú, zašlite vyplnené tlačivo Prihláška na exkurziu na adresu energoland@seas.sk najneskôr týždeň pred termínom exkurzie. 

V prípade iných špeciálnych požiadaviek kontaktujte personál Infocentra Energoland.

KONTAKT

Infocentrum Energoland
Atómové elektrárne Mochovce
935 39 Mochovce
t: +421 36 639 1102
energoland@seas.sk