Rezervácia

V Energolande vás radi privítame v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod.

Pre sprísnené bezpečnostné opatrenia exkurzie prebiehajú len v informačnom centre Energoland.

Návštevu do areálu prevádzkovanej jadrovej elektrárne Mochovce umožňujeme len pre špecifické skupiny v obmedzenom rozsahu.

Všetky exkurzie sú zdarma. Ak máte záujem o zabezpečenie autobusovej dopravy do 40 km pre skupiny nad 35 osôb, skontaktujte sa s nami telefonicky alebo emailom. Termín exkurzie pre skupiny si zarezervujte cez Online Rezerváciu.

Ak sa na návštevu chystáte menšia skupina do 10 ľudí, rezerváciu môžete spraviť aj telefonicky na číslo 036-6391102 alebo emailom na adresu energoland@seas.sk. Pre rezerváciu bude potrebné uviesť identifikačné údaje:

  • Názov organizácie
  • Meno, priezvisko, telefón a email kontaktnej osoby
  • Dátum a čas exkurzie
  • Počet a vekovú skupinu návštevníkov.

Termín exkurzie vám potvrdíme emailom. V prípade, že návštevu v požadovanom termíne nebude možné zorganizovať, ponúkneme vám náhradný termín.


Energoland Augmented Reality App
Pred návštevou infocentra si do mobilu alebo tabletu stiahnite appku Energoland z Google Play alebo z iTunes App Store.

Ak po stiahnutí chcete aplikáciu otestovať, stačí ju spustiť v mobile či tablete a namieriť objektív kamery na túto značku (značku stačí otvoriť na monitore počítača alebo vytlačiť na bežný hárok kancelárskeho papiera).


Prehliadky areálu atómových elektrární Mochovce a Bohunice sú až do odvolania sprísnených opatrení pozastavené. Ak máte na základe udelenej výnimky exkurziu v elektrárni schválenú, zašlite vyplnené tlačivo Prihláška na exkurziu na adresu energoland@seas.sk najneskôr týždeň pred termínom exkurzie. 

V prípade iných špeciálnych požiadaviek kontaktujte personál Infocentra Energoland.

KONTAKT

Infocentrum Energoland
Atómové elektrárne Mochovce
935 39 Mochovce
t: +421 36 639 1102
energoland@seas.sk